Angular fejlesztő

Effective Group Informatika Zrt

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

Az Effective Group Informatika Zrt. 2011-es esztendőben kezdte meg tevékenységét a hazai informatikai piacon, elsőként egyedi szoftverfejlesztés és ehhez kapcsolódó támogatási szolgáltatásokkal. Szolgáltatásaink köre tanácsadói, nagyvállalati IT architekt, projektvezetési – minőségbiztosítási, audit, helpdesk, rendszerintegrációs, üzemeltetői és támogatási szolgáltatásokkal egészült ki az információtechnológia számos szakterületén.

Budapest XIII. kerületében, home office lehetőséggel.

e-mail címre!

Feladataid Angular fejlesztőként a következők lesznek:

Kiemelt Ügyfelünknél, Magyarország pénzügyi szolgáltató szektorának egyik meghatározó szereplőjénél

• end-to-end business feature-ök tervezésében, becslésében,
• frontend oldali fejlesztésében való részvétel,
• a csapatodhoz tartozó bug-ok feltárása és javítása,
• a csapattársak által feladott pull request-ekhez tartozó kódrészletek code review-ja.

Ahhoz, hogy a feladatokat el tudd látni, szükséges:
• Front-end fejlesztésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
• Egy SPA keretrendszerben szerzett tapasztalat (AngularJs, Angular, VueJs, React)
• HTML5, CSS, JavaScript ismerete
• Legalább középfokú angol nyelvtudás

Ezek mellett előnyt jelent, ha van:

• Aktív Angular tapasztalatod
• Typescript nyelvismereted
• RxJs tapasztalatod
• Frontend kód unit-tesztelésben szerzett tapasztalatod
• Szakirányú, felsőfokú végzettséged

Lehetőséged lesz:

• Egy összetartó, támogató csapat tagjának lenni
• Modern technológiai stack-ekkel dolgozni
• Magas színvonalú és változatos szakmai feladatokat végezni
• Nyugodt körülmények között, biztonságban dolgozni
• Home office munkavégzésre